Nipplex

Salon Bielizny
Nipplex w Wadowicach

Salon Bielizny Nipplex w Wadowicach to jeden z salonów grupy sklepów franczyzowych. Dzięki istnieniu salonów franczyzowych więcej kobiet w Polsce ma szansę zapoznać z pełna ofertą marki Nipplex. Marka Nipplex od 27 lat tworzy bieliznę dla kobiet takich jak Ty. To nie tylko autorskie biustonosze w ponad 50 rozmiarach, oparte na ponad 30 konstrukcjach. To również luksusowa bielizna nocna, czyli szlafroki, koszulki i piżamy, to także stringi, brazyliany figi i szorty do kompletu z biustonoszem. Oprócz tego salonie znajdziesz dodatki do bielizny i bony podarunkowe.

Salon Bielizny Nipplex w Wadowicach

Najważniejszym powodem, dla którego warto odwiedzić salon bielizny Nipplex jest zupełnie darmowa usługa brafittingu.

Brafitting to sztuka doboru bielizny, dzięki której Twój biust pozostanie jędrny i zdrowy. Warto więc odwiedzać brafitterkę często. Dzięki tym wizytom dowiesz się jaki jest Twój prawidłowy rozmiar biustonosza i jak prawidłowo nosić zakupione modele. Już po kilku miesiącach noszenia prawidłowo dobranej bielizny zauważysz znaczącą różnicę.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?
Nipplex

Przyjdź do nas: Jana Pawła II 11
34-100 Wadowice
Zadzwoń: 511-054-369
Pracujemy w godz. 9-17 a w sobotę od 9-14

Usługa brafittingu to element profilaktyki zdrowia.

Dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi Twoje piersi nie będą poddawane uciskom w newralgicznych miejscach i nie dojdzie do nieprawidłowych przepływów limfy, a tkanka biustu pozostanie w naturalnym, pożądanym kształcie.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Czy wiesz, że salon bielizny Nipplex w Wadowicach prowadzi grupę na Facebooku? Dołącz do niej już dziś.

Dołącz do grupy na Facebooku teraz!

Oprócz przepięknych biustonoszy mamy

  • bieliznę nocną, czyli koszulki, piżamy i szlafroki,
  • bieliznę ślubną,
  • bieliznę funkcyjną: modele do nietypowych stylizacji, biustonosze do karmienia
  • majtki: figi, stringi, szorty, brazyliany
  • dodatki do bielizny: ramiączka, pasy do pończoch, torby prezentowe, bony podarunkowe.

Szukasz prezentu?

Bon podarunkowy Nipplex kupiony w salonie w Wadowicach uprawnia do zakupu bielizny we wszystkich sklepach firmowych i franczyzowych w całej Polsce. Masz do wyboru różne nominały, a całość zapakowana jest w ozdobną kopertę. To świetny pomysł kiedy nie znasz dokładnego rozmiaru a chcesz obdarować wyjątkową dla Ciebie osobę bielizną naszej marki. Wstąp zatem do salonu w Wadowicach po wymarzony prezent. To będzie strzał w 10!

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Dobrze dobrany stanik to również prawidłowo dobrany obwód.

Czy zdarzyło Ci się zdjąć biustonosz od razu po przyjściu do domu? To wyraźny sygnał, że czas na zmiany. W bieliźnie Nipplex nie poczujesz dyskomfortu, a bielizna stanie się Twoją drugą skórą. Zadbaj o to już dziś i odwiedź salon bielizny Nipplex w Wadowicach.