Nipplex

Salon Bielizny
Nipplex w Radzyniu Podlaskim

Czy wiesz, że bielizna Nipplex tworzona jest tylko 30km od Radzynia Podlaskiego? Salon Bielizny naszej marki po prostu musiał powstać w Twoim mieście. Chcieliśmy, żebyś również Ty mogła zapoznać się z pełną ofertą marki Nipplex. W sklepie znajdziesz biustonosze w ponad pięćdziesięciu rozmiarach i ponad trzydziestu konstrukcjach. Ale to nie wszystko. Wizyta w salonie to również zupełnie darmowa usługa brafittingu, czyli profesjonalny dobór właściwego rozmiaru i modelu. To bardzo ważne, żebyś nosiła tylko dobrze dobrane biustonosze. Dzięki temu Twój biust pozostanie w świetnej kondycji.

Salon Bielizny Nipplex w Łukowie

Odwiedzaj brafitterkę tak często jak tego potrzebujesz, każda zmiana rozmiaru powinna zaczynać się od zakupu nowych staników.

To bardzo ważny element profilaktyki zdrowia. Twój kręgosłup również odczuje wyraźną różnicę, kiedy zaczniesz nosić dobrze dopasowane obwody, dzięki którym Twój biust przestanie być ciężarem. O walorach estetycznych, w postaci szczuplejszej sylwetki i perfekcyjnie krągłymi piersiami nie musimy już mówić to masz zagwarantowane, kupując bieliznę Nipplex.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

W salonie bielizny Nipplex w Radzyniu Podlaskim znajdziesz minimizery, push-upy, full-cupy, softy, semi-softy, braletki, balkonetki, bardotki, staniki do karmienia i do nietypowych stylizacji.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Czy wiesz, że dla klientek salonu bielizny Nipplex w Radzyniu Podlaskim prowadzimy grupę na Facebooku? Dołącz do nas już dziś.

Dołącz do grupy na Facebooku teraz!

Oprócz przepięknych biustonoszy mamy

  • bieliznę nocną, czyli koszulki, piżamy i szlafroki,
  • bieliznę ślubną,
  • bieliznę funkcyjną: modele do nietypowych stylizacji, biustonosze do karmienia
  • majtki: figi, stringi, szorty, brazyliany
  • dodatki do bielizny: ramiączka, pasy do pończoch, torby prezentowe, bony podarunkowe.

Zamów przez internet, odbierz w salonie.

Jest to zupełnie nowa opcja dla naszych salonów. Będziesz mogła zmierzyć zamówioną bieliznę i zapłacić za nią na miejscu. To również świetna opcja, kiedy chcesz mieć pewność, że dany rozmiar lub model będzie na Ciebie czekał.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Jesteśmy pewni, że pokochasz zakupy w salonie bielizny Nipplex w Radzyniu Podlaskim. Podziel się opinią o tym sklepie z innymi. Możesz to zrobić w naszych social mediach.