Nipplex

Salon Bielizny
Nipplex w Lubaczowie

Odwiedź salon bielizny Nipplex w Lubaczowie już dziś. Dlaczego warto? Przede wszystkim przyjdź po doskonałą bieliznę, której jesteśmy twórcami. Marka Nipplex istnieje od 27 lat i tworzy dla kobiet, takich jak Ty rewelacyjne biustonosze, oparte na innowacyjnych konstrukcjach. Z pewnością mamy Twój rozmiar i Twój wymarzony stanik. Ale to nie wszystko.

Salon Bielizny Nipplex w Łukowie

W salonie bielizny Nipplex spotkasz się z prawdziwą sztuką brafittingu, czyli profesjonalnym doborem bielizny.

Brafitterka pomoże Ci wybrać właściwy rozmiar, opowie o konstrukcjach i ich funkcjach, a także o tym jak dbać o bieliznę, by jak najdłużej była w idealnym stanie i spełniała swoją funkcję.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Właściwy rozmiar stanika to podstawa profilaktyki zdrowia piersi i kręgosłupa. Dzięki temu nie tylko pozostaną jędrne, ale przede wszystkim zdrowe.

Dobrze dobrany stanik to również odciążenie kręgosłupa. Ciężar poiersi może znacznie wpłynąć na postawę, a nieprawidłowa postawa to prosta droga do uciążliwych bólów kręgosłupa. Warto zadbać już dziś o swoje zdrowie w tej kwestii, odwiedź salon bielizny Nipplex w Lubaczowie i spotkaj się brafitterką już dziś. Przyprowadź mamę, córkę siostrę i wszystkie kobiety, które są dla Ciebie ważne.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Obserwuj nas w swoich social mediach i dołącz do grupy na Facebooku, skupiającej społeczność wokół salonu bielizny Nipplex w Lubaczowie:

Dołącz do grupy na Facebooku teraz!

W salonie bielizny Nipplex oprócz bardotek, balkonetek, minimizerów, push-upów, softów, staników półusztywnianych znadjziesz:

  • bieliznę nocną: szlafroki, piżamy koszulki nocne
  • majtki: stringi, szorty, brazyliany i figi
  • dodatki do bielizny

Bielizna na prezent? Świetny pomysł. Nie znasz rozmiaru? To dla nas nie problem.

Oprócz fachowego doradztwa w salonie bielizny Nipplex dostaniesz bony podarunkowe o różnych nominałach od 100do 500zł. Bielizna to najlepszy sposób, żeby wyrazić uczucia, dlatego zachęcamy Cię do odwiedzin salonu zawsze kiedy masz okazję i potrzebujesz pomocy w tym względzie

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Działamy również w sieci. Nasz sklep interetpwy to nie tylko możliwośc zkaupów z dostawa do Twojego domu lub wybranego paczkomatu, ale też odbiór osobisty.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że dany stanik lub koszulką w Twoim rozmiarze bę dzie w salonie czekała na Ciebie, zamów je przez internet. W polu uwagi wpisz nazwę Lubaczów. Dostarczymy zamówioną bieliznę do sklepu, a personel poinformuje Cię o tym sms-em lub telefonicznie. Przymierzysz i zapłacisz na miejscu.