Nipplex

Salon Bielizny
Nipplex w Łęcznej

Salon Bielizny Nipplex w Łęcznej to nowy punkt na mapie Polski. Jest to jeden z salonów, dynamicznie rozwijającej się sieci franczyzowej marki Nipplex. Dlaczego Łęczna? Słyszymy potrzeby kobiet i chcemy, żeby nie tylko dziewczyny z dużych miast mogły cieszyć się pełną ofertą bielizny Nipplex. Istniejemy od 27 lat. Przez cały okres działalności nieustannie ulepszamy produkowane przez nas konstrukcje staników. Dzięki temu w salonie czeka Cię ponad 50 rozmiarów w ponad 30 konstrukcjach. Co to jest konstrukcja stanika? Może znasz pojęcia bardotka, push up lub minimizer? Nie tylko takie staniki znajdziesz w Nipplexie. Oprócz przepięknych bardotek, softów i półusztywniany mamy też biustonosze funkcyjne, więc jeżeli szukasz stanika do wymarzonej stylizacji zapraszamy.

Salon Bielizny Nipplex w Łukowie

Salon Bielizny Nipplex to nie tylko piękna bielizna, ale również możliwość skorzystania z usługi brafittingu.

Każda z zatrudnionych w salonie osób została przygotowana do bycia pełnoprawną brafitterką. Co to znaczy? Nie tylko dowiesz się jaki jest Twój właściwy rozmiar, ale brafitterka pomoże znaleźć dla Ciebie idealną konstrukcję, dobierze bieliznę do stylizacji, opowie o prawidłowym praniu i przede wszystkim nauczy Cię układać biust. Dobrze dobrany stanik to również prawidłowa postawa, szczuplejsza sylwetka. Już po kilku tygodniach noszenia bielizny Nipplex zauważysz wyraźną różnicę w jędrności piersi. ,Kształt również zacznie się poprawiać. Zapomnisz również o szybkim pozbywaniu się stanika, zaraz po powrocie do domu. Brafitterka zadba o to, żeby obwód biustonosza był twoim sprzymierzeńcem, a ramiączka w końcu stały się wygodne. To wszystko dzięki bieliźnie Nipplex.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Salon Bielizny Nipplex w Łasku oferuje również pomoc w wyborze prezentu.

Możesz liczyć na fachowe doradztwo w tym względzie. Świetnym pomysłem jest zakup bonu podarunkowego o wybranym nominale. Bielizna to doskonały pomysł, żeby wyrazić uczucia, więc zapraszamy Cię do nas przy każdej możliwej okazji. Z salonu wyjdziesz z gotowym, spakowanym prezentem.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?

Dołącz do grupy, szczerzającejj wielbicielki salonu bielizny Nipplex w Łęcznej.

Dołącz do grupy na Facebooku teraz!

Oprócz biustonoszy w salonie znajdziesz:

  • bieliznę nocną: szlafroki, piżamy, koszulki nocne
  • bieliznę funkcyjną
  • majtki: figi, stringi, szorty i brazyliany
  • dodatki do bielizny

A jeżeli szukasz idealnego prezentu nie mogłaś trafić lepiej.

W sklepie znajdziesz bony podarunkowe o różnych nominałach, a wybraną bieliznę spakujemy na prezent. Przyznasz, że to świetny pomysł, żeby wyrazić uczucia.

Szukasz prezentu? Chcesz obdarować wyjątkową osobę?