Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

logo NIPPLEX lingerie

BIELIZNA DAMSKA

Oferujemy szeroki asortyment wysokiej jakości bielizny: biustonosze, stylowe majtki koronowe, seksowne figi.

logo NIPPLEX Big sizes

BIELIZNA DUŻE ROZMIARY

Modna i wygodna bielizna damska w dużych rozmiarach, wyróżniająca się przede wszystkim wysoką jakością.

logo NIPPLEX By night

KOSZULKI NOCNE

Bielizna nocna z najlepszych materiałów świetnie trzymają fason. Efektowne wzory i zróżnicowana kolorystyka świetnie współgrają z odmiennymi typami kobiecej urody.

O FIRMIE

Naszym flagowym produktem jest modna i wygodna bielizna damska. Biustonosze znajdujące się w ofercie wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością.

Wykonane z najlepszych materiałów świetnie trzymają fason, zaś efektowne wzory i zróżnicowana kolorystyka świetnie współgrają z odmiennymi typami kobiecej urody.

W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty pasujące do kształtów i wymiarów piersi każdej kobiety. Proponujemy stanik bardotkę dla miłośniczek klasycznej elegancji, posiadających pełny biust niekoniecznie w dużym rozmiarze.

Dla Pań o bardziej obfitych kształtach proponujemy biustonosz na duży biust, który świetnie podtrzyma piersi, nadając sylwetce właściwych proporcji.

Posiadamy także eleganckie biustonosze, które nie odznaczają się pod efektownymi kreacjami. Do każdego modelu można dobrać pasujące koronkowe figi lub eleganckie majtki w innym fasonie.